Nassau County XC Conf 2, 4 - 9/9/22
Overall Results
1234
PlaceScoreBib NameClassTeamTimePace
JV Boys
11558 Andy Wu 9Great Neck South8:39.92 5:47/M
22561 Yifu Zuo 10Great Neck South8:43.55 5:49/M
33346 Everett Lehnert 9Garden City8:47.83 5:52/M
4 1447 Will Cascio 12Seaford8:51.13 5:54/M
54544 Victor Lin 10Great Neck South8:52.63 5:55/M
651377 Noah Hutchinson 12Roslyn8:53.25 5:56/M
76336 Logan Daab 9Garden City8:59.15 5:59/M
871425 Diego Martinez 12Sanford H. Calhoun9:06.50 6:04/M
98360 Michael Tusiani-Eng 10Garden City9:09.25 6:06/M
109342 William Gaberlavage 11Garden City9:11.44 6:08/M
1110340 Connor Escoffery 11Garden City9:12.24 6:08/M
12111366 Sam Balakhanei 12Roslyn9:23.53 6:16/M
13(12)335 Colin Crane 11Garden City9:26.37 6:18/M
14(13)339 Patrick Egan 9Garden City9:26.88 6:18/M
1514646 Alex Kanes 9Herricks9:27.68 6:18/M
16151375 Parker Goldberg 12Roslyn9:29.58 6:20/M
1716655 Evan lin 9Herricks9:32.22 6:21/M
18 357 Christopher Roukis 12Garden City9:36.67 6:24/M
19 341 William Farquhar 10Garden City9:36.89 6:25/M
2017512 Kent Chen 10Great Neck South9:37.01 6:25/M
21181365 Ayaan Ahmed 10Roslyn9:40.34 6:27/M
2219539 Max Lee 10Great Neck South9:42.11 6:28/M
23201378 Ethan Jeon 9Roslyn9:44.92 6:30/M
24(21)550 Jonathan Oh 10Great Neck South9:45.44 6:30/M
2522868 Christian Faccilonga 11Long Beach9:46.85 6:31/M
26231975 Thomas Li 10Wheatley School9:47.10 6:31/M
27241983 Brad Zhao 11Wheatley School9:47.86 6:32/M
28 354 Michael Power 11Garden City9:48.08 6:32/M
2925670 Jon Valentini 9Herricks9:49.02 6:33/M
30261424 Amir Ibrahim 9Sanford H. Calhoun9:49.72 6:33/M
31(27)559 Edward Xu 10Great Neck South9:50.04 6:33/M
3228777 Cayden Miu 10Jericho9:50.50 6:34/M
33 511 Calvin Chang 10Great Neck South9:50.94 6:34/M
34 531 Junmo Kim 9Great Neck South9:51.09 6:34/M
35291429 Reinnier Rubio 9Sanford H. Calhoun9:52.06 6:35/M
36 551 William Pyun 12Great Neck South9:52.16 6:35/M
37 525 Charles Huang 12Great Neck South9:52.23 6:35/M
38 325 Jack Ahearn 9Garden City9:52.94 6:35/M
3930780 Stanley Shi 11Jericho9:56.01 6:37/M
40(31)1373 Harry Gerber 12Roslyn9:57.42 6:38/M
4132465 Ethan Dayani 11Great Neck North9:59.07 6:39/M
42 556 Caspar Wang 9Great Neck South9:59.30 6:40/M
43331413 Andrew Ammirati 9Sanford H. Calhoun9:59.34 6:40/M
44341439 Max Zubiria 9Sanford H. Calhoun10:01.29 6:41/M
4535658 Orel Nahamoo 11Herricks10:05.05 6:43/M
4636763 Brad Chen 12Jericho10:06.60 6:44/M
4737463 Samuel Da Silva 9Great Neck North10:08.36 6:46/M
48(38)1427 Luke Pierce 9Sanford H. Calhoun10:11.16 6:47/M
4939481 Eliav Sehati 9Great Neck North10:12.24 6:48/M
50(40)1384 Julian Pinilla 12Roslyn10:14.15 6:49/M
1234

Contact elitefeats

Questions about a specific event?
Please use the organizer's contact info on the event page

  • Runner Support

    Chat/Email

  • Event Services

    (516) 531-3323

  • Fax

    (253) 322-2165

  • elitefeats

    Islandia, NY 11749

Social Media