City Manager's 10 Mile Race to Remember
10 Mile Open Age Groups
F Overall
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Lara Dorsky New York 216 26 6 1:04:26.59 1:04:26.59 6:27/M
M Overall
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Jonathan Schloth Lynbrook 114 25 1 53:56.26 53:56.26 5:24/M
M 14 and under
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Joseph Lattanzi Long Beach 177 13 161 1:45:30.10 1:45:30.10 10:33/M
 
M 15 to 19
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Luke Whitney New York 23 19 13 1:07:48.89 1:07:48.89 6:47/M
2 David Ludwig Great Neck Plaza 180 18 19 1:10:23.42 1:10:23.42 7:02/M
 
F 20 to 24
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Courtney Koleda Port Washington 13 20 29 1:14:09.30 1:14:09.30 7:25/M
2 Tara Canny Malverne 24 23 67 1:26:05.82 1:26:05.82 8:37/M
3 Vera Migunova Smithtown 46 24 141 1:40:38.18 1:40:38.18 10:04/M
 
M 20 to 24
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Lucas Sidle Nyc 162 23 2 58:55.84 58:55.84 5:54/M
2 Sean Carr Long Beach 48 23 3 1:01:30.04 1:01:30.04 6:09/M
3 Ken Auslander New York 140 24 72 1:26:51.48 1:26:51.48 8:41/M
4 Robert Scocca Lido Beach 178 21 96 1:31:32.06 1:31:32.06 9:09/M
5 Thomas Fandacone Brooklyn 86 22 183 1:54:12.09 1:54:12.09 11:25/M
 
F 25 to 29
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Sasha Byck New York 5 25 34 1:15:42.01 1:15:42.01 7:34/M
2 Kaileen Puppo Seaford 220 28 51 1:21:42.55 1:21:42.55 8:10/M
3 Jackie Gruber Long Beach 196 25 82 1:28:16.31 1:28:16.31 8:50/M
4 Emilia Souza Lindenhurst 157 29 90 1:30:48.46 1:30:48.46 9:05/M
5 Kate Clancy cambridge 79 25 112 1:35:00.27 1:35:00.27 9:30/M
6 Vanessa DePasquale Lido Beach 141 29 143 1:41:27.08 1:41:27.08 10:09/M
7 Jenn Hurst Long Beach 60 25 157 1:44:32.47 1:44:32.47 10:27/M
 
M 25 to 29
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Elie Skolnik North Bergen 150 29 7 1:05:16.58 1:05:16.58 6:32/M
2 Joe Murdy Long Beach 221 27 44 1:20:17.53 1:20:17.53 8:02/M
3 Michael Moglia Great Neck 64 29 47 1:21:06.52 1:21:06.52 8:07/M
4 Kieran Hurley Long Beach 200 25 53 1:22:44.03 1:22:44.03 8:16/M
5 Robby Murphy Brooklyn 37 25 56 1:23:19.65 1:23:19.65 8:20/M
6 Todd Mordos New York 214 29 92 1:30:50.35 1:30:50.35 9:05/M
7 Matt Rhodes Long Beach 173 29 135 1:39:55.09 1:39:55.09 10:00/M
8 Anthony Fandacone Long Beach 85 28 152 1:42:42.60 1:42:42.60 10:16/M
9 Landen Brown Kings Park 81 26 156 1:44:32.41 1:44:32.41 10:27/M
10 James Mandato Baldwin 209 28 162 1:45:56.63 1:45:56.63 10:36/M
11 Justin Maurici Massapequa Park 49 28 165 1:47:08.25 1:47:08.25 10:43/M
 
F 30 to 34
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Clare Carroll Long Beach 104 30 20 1:10:31.79 1:10:31.79 7:03/M
2 Tina Sudano North Patchogue 69 33 50 1:21:34.97 1:21:34.97 8:09/M
3 Lisa Argast West Islip 135 31 60 1:24:05.74 1:24:05.74 8:25/M
4 Theresa Schaaf Long Beach 129 32 79 1:27:33.21 1:27:33.21 8:45/M
5 Danielle DePasquale 11561 237 33 102 1:32:24.60 1:32:24.60 9:14/M
6 Daniella Wexler Brooklyn 185 33 130 1:38:55.34 1:38:55.34 9:54/M
7 Leila Zelezny Bay Shore 121 34 132 1:39:12.78 1:39:12.78 9:55/M
8 Olivia Haynes Yonkers 106 34 137 1:40:03.73 1:40:03.73 10:00/M
9 Kaitlin Piazza Long Beach 226 34 144 1:41:29.32 1:41:29.32 10:09/M
10 Louise Mills- Strasser Long Beach 174 30 146 1:41:41.78 1:41:41.78 10:10/M
11 Merren Flynn Long Beach 27 31 148 1:41:51.92 1:41:51.92 10:11/M
12 Flo Maroney Merrick 107 32 180 1:53:00.07 1:53:00.07 11:18/M
13 Deborah Allinger Westbury 192 34 190 1:57:07.91 1:57:07.91 11:43/M
14 Katie Whitmore Bayside Hills 223 32 191 1:57:09.09 1:57:09.09 11:43/M
15 Stefanie DiGregorio West Babylon 84 32 196 1:59:27.27 1:59:27.27 11:57/M
16 Erin Walsh Long Beach 166 30 200 2:04:39.34 2:04:39.34 12:28/M
 
M 30 to 34
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Oscar Lorenzo Amityville 158 33 4 1:01:30.23 1:01:30.23 6:09/M
2 Sonny Tufano Huntington Station 72 34 8 1:05:45.65 1:05:45.65 6:35/M
3 Joseph Connerty Bellmore 8 34 11 1:06:34.12 1:06:34.12 6:39/M
4 Luke Prochilo WAntagh 109 34 12 1:07:14.88 1:07:14.88 6:43/M
5 Raymond Giron Uniondale 39 32 15 1:08:51.88 1:08:51.88 6:53/M
6 Michael ODonnell Long Beach 45 30 30 1:14:38.83 1:14:38.83 7:28/M
7 Dan Hanlon Oceanside 161 34 32 1:15:09.70 1:15:09.70 7:31/M
8 Patrick Raymond New York 125 32 33 1:15:20.29 1:15:20.29 7:32/M
9 Craig Hayes Long Beach 44 32 38 1:17:17.97 1:17:17.97 7:44/M
10 Adam Daniel Oceanside 78 34 49 1:21:14.91 1:21:14.91 8:07/M
11 James Jones Long Beach 52 33 71 1:26:42.83 1:26:42.83 8:40/M
12 Kevin Schaaf Long Beach 130 33 78 1:27:33.18 1:27:33.18 8:45/M
13 Gerard Tully Long Beach 92 32 88 1:29:20.00 1:29:20.00 8:56/M
14 Matthew Cookler New York 76 32 119 1:36:25.66 1:36:25.66 9:39/M
15 Alex Erickson Long Beach 28 31 134 1:39:54.36 1:39:54.36 9:59/M
16 Timothy Kyle Centereach 55 33 158 1:44:32.65 1:44:32.65 10:27/M
17 Jobin George Bellmore 100 31 168 1:47:43.35 1:47:43.35 10:46/M
 
F 35 to 39
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Esther Karfunkel Lawrence 227 38 21 1:10:33.43 1:10:33.43 7:03/M
2 Leiba Rimler Brooklyn 212 37 22 1:10:54.13 1:10:54.13 7:05/M
3 Lauren Sullivan Long Beach 189 37 24 1:12:06.19 1:12:06.19 7:13/M
4 Kathy Davidson Long Beach 4 35 27 1:13:42.94 1:13:42.94 7:22/M
5 Sarah Dithranis West Islip 204 35 45 1:20:46.23 1:20:46.23 8:05/M
6 Molly Henck Long Beach 102 39 46 1:21:04.33 1:21:04.33 8:06/M
7 Jill Loveland Huntington Station 71 36 69 1:26:32.70 1:26:32.70 8:39/M
8 Rossana Bianco Mineola 151 37 75 1:27:17.26 1:27:17.26 8:44/M
9 Stephanie Nebenzahl Springfield 123 38 81 1:27:35.97 1:27:35.97 8:46/M
10 Carly Pagliarulo Long Beach 235 39 98 1:31:44.80 1:31:44.80 9:10/M
11 Kristen Sedacca Smithtown 26 35 105 1:33:40.27 1:33:40.27 9:22/M
12 Melissa Torres long beach 54 39 109 1:34:34.81 1:34:34.81 9:27/M
13 Lisa Bonanni Bay Shore 115 35 127 1:37:33.19 1:37:33.19 9:45/M
14 Alison Guerzon Long Beach 95 39 136 1:40:03.44 1:40:03.44 10:00/M
15 Catherine Quinn Rockville Centre 16 38 138 1:40:04.98 1:40:04.98 10:00/M
16 Nicole Sabbatino Long Beach 122 38 139 1:40:09.75 1:40:09.75 10:01/M
17 Samantha Rushin Island Park 59 36 163 1:46:22.89 1:46:22.89 10:38/M
18 Kristin Weinstein Floral park 12 37 167 1:47:33.80 1:47:33.80 10:45/M
19 Sona Astoyan Forest Hills 126 39 188 1:55:59.25 1:55:59.25 11:36/M
20 Kathleen Sparacin Holbrook 144 38 202 2:07:32.80 2:07:32.80 12:45/M
21 Sherry Garcia Island Park 165 36 206 2:12:29.61 2:12:29.61 13:15/M
 
M 35 to 39
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Andrew Carrig North Babylon 127 35 10 1:05:56.49 1:05:56.49 6:36/M
2 Jonathan Luby West Sayville 168 36 14 1:08:03.90 1:08:03.90 6:48/M
3 Diego Perez Westbury 14 35 17 1:10:10.49 1:10:10.49 7:01/M
4 Keith Masso Glen Cove 2 35 18 1:10:19.67 1:10:19.67 7:02/M
5 Chris Jones Long Beach 193 39 26 1:13:14.31 1:13:14.31 7:19/M
6 Daniel Sqlerno Merrick 58 39 54 1:22:53.49 1:22:53.49 8:17/M
7 Fernando Gonzalez Brooklyn 146 39 58 1:23:58.15 1:23:58.15 8:24/M
8 Chris La Bella Point Lookout 188 37 77 1:27:21.04 1:27:21.04 8:44/M
9 Eric Holden Westbury 77 39 104 1:32:54.30 1:32:54.30 9:17/M
10 Jack Nelson Long Beach 112 39 159 1:44:41.24 1:44:41.24 10:28/M
 
F 40 to 44
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Alice Taormina Merrick 201 43 55 1:23:14.56 1:23:14.56 8:19/M
2 Cara Talento Oyster Bay 232 40 62 1:25:07.08 1:25:07.08 8:31/M
3 Julie vodola Wantagh 70 42 64 1:25:18.82 1:25:18.82 8:32/M
4 Jacqueline Sobota Great Neck NY 11021 167 43 84 1:28:54.48 1:28:54.48 8:53/M
5 Lindsay Klausner Huntington Station 228 40 87 1:29:13.67 1:29:13.67 8:55/M
6 Sue Moller Merrick 116 43 118 1:36:11.65 1:36:11.65 9:37/M
7 Amy Dirolf Long Beach 139 42 166 1:47:13.72 1:47:13.72 10:43/M
8 Lauren Kelly Long Beach 32 43 186 1:54:44.90 1:54:44.90 11:28/M
 
M 40 to 44
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Jason Rubinstein Lynbrook 9 40 5 1:03:09.13 1:03:09.13 6:19/M
2 Vick Shiwmangal Richmond Hill 53 43 25 1:12:39.31 1:12:39.31 7:16/M
3 brandon worster bellmore 218 42 28 1:13:44.60 1:13:44.60 7:22/M
4 Joseph Bianco Mineola 152 42 31 1:14:47.98 1:14:47.98 7:29/M
5 Sean Llewellyn Point Lookout 172 44 39 1:18:01.01 1:18:01.01 7:48/M
6 Kieron Crampsey New York 164 40 40 1:18:20.51 1:18:20.51 7:50/M
7 John Pagliarulo Long Beach 234 40 63 1:25:10.73 1:25:10.73 8:31/M
8 MICHALIS Digenakis Rockaway Park 120 42 74 1:27:13.56 1:27:13.56 8:43/M
9 Joe Risola East Rockaway 169 42 116 1:35:59.13 1:35:59.13 9:36/M
10 Dan Jelcic Smithtown 47 40 145 1:41:33.15 1:41:33.15 10:09/M
11 Rich Sparacin Holbrook 222 41 150 1:42:15.71 1:42:15.71 10:14/M
12 Christopher Callahan Commack 238 44 176 1:51:04.44 1:51:04.44 11:06/M
 
F 45 to 49
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Laura Marino Baldwin 142 45 83 1:28:19.26 1:28:19.26 8:50/M
2 Lynda Maniscalco Patchogue 133 45 106 1:34:18.18 1:34:18.18 9:26/M
3 Olga Alvarez Brooklyn 145 45 110 1:34:52.32 1:34:52.32 9:29/M
4 Elizabeth O'Neill Glen Head 96 46 113 1:35:01.81 1:35:01.81 9:30/M
5 Sarah Fardas 198 47 189 1:56:34.61 1:56:34.61 11:39/M
 
M 45 to 49
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Nathan Wenger Carle Place 148 45 9 1:05:50.37 1:05:50.37 6:35/M
2 Pierre Gonzalez Long Beach 208 46 23 1:11:08.75 1:11:08.75 7:07/M
3 Sean Chick West Harrison 183 46 43 1:19:29.53 1:19:29.53 7:57/M
4 Joseph Gatto Nesconset 22 47 48 1:21:10.73 1:21:10.73 8:07/M
5 Matt Adler Long Beach 117 47 59 1:24:01.99 1:24:01.99 8:24/M
6 MIGUEL CORREA SOUTH OZONE PARK 105 45 76 1:27:19.93 1:27:19.93 8:44/M
7 Michael Gaeta Glenwood landing ny 1154 119 48 94 1:31:07.05 1:31:07.05 9:07/M
8 Jeff Roth Long Beach 231 47 101 1:32:24.52 1:32:24.52 9:14/M
9 Brian Joyce Ridgewood 186 48 114 1:35:07.39 1:35:07.39 9:31/M
10 JOHN VOGT III ROCKAWAY BEACH 56 47 124 1:36:50.50 1:36:50.50 9:41/M
11 Warren Rothman Long Beach 137 48 169 1:47:58.30 1:47:58.30 10:48/M
12 Robert Sisko Lido Beach 159 46 175 1:50:56.02 1:50:56.02 11:06/M
 
F 50 to 54
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Christina Bordonaro Centerport 229 53 85 1:29:00.84 1:29:00.84 8:54/M
2 Tova Markowitz Lynbrook 131 50 99 1:31:54.25 1:31:54.25 9:11/M
3 randy horowitz long beach 75 51 126 1:37:26.42 1:37:26.42 9:45/M
4 Elaine Richards NORTH MASSAPEQUA 7 53 131 1:39:09.63 1:39:09.63 9:55/M
5 Michelle Davis Holbrook 194 51 133 1:39:51.98 1:39:51.98 9:59/M
6 Holly Smith Long Beach 205 51 154 1:44:00.84 1:44:00.84 10:24/M
7 Fran Deangelis Bayville 110 52 173 1:48:40.68 1:48:40.68 10:52/M
8 Adrienne Barrett Wantagh 88 51 184 1:54:36.08 1:54:36.08 11:28/M
9 Yolanda Stahl MERRICK 128 50 187 1:54:47.55 1:54:47.55 11:29/M
10 Dorothy McCann Bronxville 184 52 195 1:59:04.68 1:59:04.68 11:54/M
11 Janine Murphy Long Beach 219 52 197 2:02:38.62 2:02:38.62 12:16/M
12 Theresa Marett Bellmore 132 54 204 2:09:35.08 2:09:35.08 12:58/M
13 Michelle Aprile Long Beach 217 51 208 2:20:38.46 2:20:38.46 14:04/M
 
M 50 to 54
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Rob DeVinney Long Beach 113 51 16 1:09:26.52 1:09:26.52 6:57/M
2 Jaime Schwendener Flushing 99 52 35 1:15:48.82 1:15:48.82 7:35/M
3 MICHAEL SORRENTINO Freeport 57 53 52 1:21:54.02 1:21:54.02 8:11/M
4 Jerry Alcivar South Ozone park 61 53 61 1:24:20.04 1:24:20.04 8:26/M
5 Steve Juchem N Bellmore 236 53 97 1:31:43.57 1:31:43.57 9:10/M
6 Ryan Salem Long Beach 224 50 103 1:32:47.18 1:32:47.18 9:17/M
7 Neil Kearney Middle Village 15 51 129 1:37:34.78 1:37:34.78 9:45/M
8 Ralph Cenname Long Beach 182 54 153 1:42:50.12 1:42:50.12 10:17/M
9 Lee D'Amico WANTAGH 21 53 164 1:46:24.96 1:46:24.96 10:38/M
10 Mario Galdamez Flushing 98 50 193 1:58:29.32 1:58:29.32 11:51/M
 
F 55 to 59
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Jayne Paskoff Lynbrook 154 56 41 1:18:23.39 1:18:23.39 7:50/M
2 Olga Greene Kings Park 153 55 57 1:23:51.92 1:23:51.92 8:23/M
3 Adriana Staiano East Meadow 97 59 80 1:27:33.53 1:27:33.53 8:45/M
4 Louise Senato Merrick 18 59 122 1:36:43.03 1:36:43.03 9:40/M
5 Liz Flahavan Hicksville 171 58 123 1:36:44.22 1:36:44.22 9:40/M
6 Lisa Capelonga Merrick 233 59 140 1:40:12.54 1:40:12.54 10:01/M
7 Susan Maier Long Beach 215 58 142 1:41:24.40 1:41:24.40 10:08/M
8 Tania Danielson Port washingtom 175 59 149 1:41:57.30 1:41:57.30 10:12/M
9 Diane DeLissio West Babylon 31 56 198 2:03:39.61 2:03:39.61 12:22/M
 
M 55 to 59
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Joseph Thomas Mineola 160 59 36 1:16:10.66 1:16:10.66 7:37/M
2 Paul Mackey Garrison 101 59 37 1:17:06.50 1:17:06.50 7:43/M
3 John Ericksen Kings Park 143 56 65 1:25:34.82 1:25:34.82 8:33/M
4 Steven Amoroso Central Islip 134 55 107 1:34:18.36 1:34:18.36 9:26/M
5 Narishwar Busgeeth BALDWIN 147 59 160 1:45:06.00 1:45:06.00 10:31/M
6 Patrick Scanlon Yonkers 19 59 171 1:48:16.13 1:48:16.13 10:50/M
 
F 60 to 64
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Delores Vogt Huntington 83 62 89 1:29:50.56 1:29:50.56 8:59/M
2 Veronica Morabito-Weeks Brightwaters 89 62 100 1:32:04.36 1:32:04.36 9:12/M
3 Marycatherine Parr Ridgefield 87 62 117 1:36:02.22 1:36:02.22 9:36/M
4 Joyce Braun Manhasset HIlls 149 61 172 1:48:34.19 1:48:34.19 10:51/M
5 Dorothea Mazza Bellmore 163 64 174 1:50:05.38 1:50:05.38 11:01/M
6 Ruth Albright Long Beach 11561 73 62 182 1:53:13.72 1:53:13.72 11:19/M
7 Loretta Dionoso Long Beach 195 62 209 2:25:07.16 2:25:07.16 14:31/M
 
M 60 to 64
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Robert McIntyre Massapequa 225 62 68 1:26:07.37 1:26:07.37 8:37/M
2 Robert Pasqual Bellerose 199 62 73 1:27:04.83 1:27:04.83 8:42/M
3 STEPHEN GIFFORD Rockaway Park 17 61 93 1:30:56.07 1:30:56.07 9:06/M
4 Paul Raymond Garden City 103 64 108 1:34:27.97 1:34:27.97 9:27/M
5 James Maniscalco 203 64 115 1:35:17.11 1:35:17.11 9:32/M
6 Paul Bonanni Selden 93 61 128 1:37:33.60 1:37:33.60 9:45/M
7 Robert Shaller Douglaston 187 60 177 1:52:00.46 1:52:00.46 11:12/M
8 Anthony Yovino Long Beach 30 63 179 1:52:08.58 1:52:08.58 11:13/M
9 JOE BRADLEY Ridgefield 25 61 199 2:03:51.32 2:03:51.32 12:23/M
10 Gerard Ruiz Hicksville 90 62 203 2:09:07.23 2:09:07.23 12:55/M
 
F 65 to 69
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Jodi Brodsky Atlantic Beach 191 67 66 1:25:53.57 1:25:53.57 8:35/M
2 Maureen Joyce East Northport 230 66 86 1:29:12.97 1:29:12.97 8:55/M
3 Susan Keogh Bellmore 207 68 111 1:34:57.04 1:34:57.04 9:30/M
 
M 65 to 69
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Edward Ward west hempstead 108 66 42 1:18:48.03 1:18:48.03 7:53/M
2 Michael Oliveri East Islip 20 67 70 1:26:40.00 1:26:40.00 8:40/M
3 Leonardo Latouche 213 67 91 1:30:49.47 1:30:49.47 9:05/M
4 Grant Radtke East Meadow 155 66 95 1:31:13.44 1:31:13.44 9:07/M
5 Barry Boyarsky Woodmere 33 68 120 1:36:28.35 1:36:28.35 9:39/M
6 Glenn Ludwig Great Neck Plaza 179 67 121 1:36:40.59 1:36:40.59 9:40/M
7 Richard Brodsky Atlantic Beach 190 69 125 1:36:56.16 1:36:56.16 9:42/M
8 Tania Danielson Port washingtom 176 65 147 1:41:48.43 1:41:48.43 10:11/M
9 Tom Tobin Brooklyn 68 68 170 1:48:10.00 1:48:10.00 10:49/M
10 John Hay 197 67 178 1:52:08.43 1:52:08.43 11:13/M
11 George Waters Hicksville 91 68 192 1:58:01.13 1:58:01.13 11:48/M
12 Bill Kaiser Westbury 38 69 201 2:07:14.09 2:07:14.09 12:43/M
13 Warren VANDEWATER North Bellmore 10 67 205 2:09:48.23 2:09:48.23 12:59/M
14 Warren Drezen Massapequa 35 69 207 2:16:45.64 2:16:45.64 13:41/M
 
F 70 to 74
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Elizabeth Farrell Lynbrook 82 70 181 1:53:06.99 1:53:06.99 11:19/M
 
M 70 to 74
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Daniel Mikell Hempstead 74 71 151 1:42:33.02 1:42:33.02 10:15/M
2 Richard Oshrain Woodmere 43 72 155 1:44:03.41 1:44:03.41 10:24/M
3 Jarrett Stefani Long Beach 210 73 194 1:58:40.65 1:58:40.65 11:52/M
 
F 75 to 79
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Irene Robinson West Islip 34 76 185 1:54:40.22 1:54:40.22 11:28/M
 
M 75 to 79
Place Name City Bib Age Overall ChipTime Gun Time Pace
1 Spencer Leitman Rockville Centre 65 78 210 2:40:24.92 2:40:24.92 16:02/M

Contact elitefeats

Questions about a specific event?
Please use the organizer's contact info on the event page

  • Runner Support

    Chat/Email

  • Event Services

    (516) 531-3323

  • Fax

    (253) 322-2165

  • elitefeats

    Islandia, NY 11749

Social Media